O NÁS

VÍZIA MANSPACE.SK

Kvalitné pánske doplnky Vám pomôžu v každom dni cítiť sa lepšie a sebavedomejšie. Na našom eshope MANSPACE.SK sa snažíme, aby Vám produkty, ktoré máme v ponuke prinášali radosť v akomkoľvek okamihu dňa. Okrem iných značiek, vyrábame aj vlastné kvalitné handmade doplnky pod značkou PROPER GOODS.

Väčšina výrobkov pochádza od slovenských, českých alebo európskych výrobcov

Snažíme sa ponúkať výrobky vyrobené na Slovensku, v Česku alebo Európe. Našou víziou a cieľom je, aby sme ako spoločnosť podporovali domácu výrobu a trh. Pri výbere našich produktov si dávame záležať, aby boli všetky produkty vysokej kvality, boli originálne, pohodlné a ekologické.

kVALITA PRE KAŽDÉHO

Pri výbere ponúkaných doplnkov sa snažíme, aby každý jeden produkt z našej ponuky bol vyrobený kvalitne a v dobrých podmienkach, ako aj s ohľadom na životné prostredie. Taktiež, aby Vám každý jeden ponúkaný výrobok, čo najdlhšie slúžil. Chceme aby ktorýkoľvek kúsok z našej ponuky bol moderným dnes aj v nasledujúcich dekádach.

žIVOTNÉ PROSTREDIE

Planéty síce máme až dve, našu krásnu Zem a ManSpace.sk, ale predsa sa k našej prírode musíme správať zodpovedne. Pre to sa aj  v ManSpace.sk snažíme eliminovať obalové materiály na minimum. Pri balení produktov používame výhradne recyklované materiály a produkty nebalíme do neadekvátne veľkých krabíc, pri čom vzniká zbytočne veľa odpadu.

spokojný zákazník

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom produktov prípadne objednanej zásielky nás prosím kontaktujte na emailovej adrese manspace@manspace.sk. Vašu požiadavku spracujeme čo najrýchlejšie.

NAŠA ZNAČKA PROPER GOODS

Pod touto značkou nájdete krásne a minimalistické peňaženky, vizitkáre, puzdrá, zápisníky, alebo opasky. Každý jeden produkt, ktorý nájdete pod touto značkou je originál a máte garanciu, že bol kompletne zhotovený ručne. Viac informácii o značke nájdete v niektorých článkoch v našom BLOGU.

Marián Bačo
zakladateľ MANSPACE.SK / PROPER GOODS