Fľaša, ktorá vie, kedy sa treba napiť.

Fľaša, ktorá vie, kedy sa treba napiť.

Asi netreba pripomínať, že zostať dobre hydratovaný, najmä počas blížiacich sa letných dní je dôležité. Fľaša na vodu Equa Smart s podporou Bluetooth sa dokáže spárovať so sprievodnou aplikáciou pre operaňé systémy iOS alebo Android, ktorá vám pomôže prispôsobiť si a naplánovať hydratáciu na celý deň.

Fľaša je ľahká a dobre sa zmestí do držiakov na poháre, a aj keď je izolovaná dvojitou stenou. Základňa má protišmykový gumový kryt, takže sa pri položení na povrch neprevrhne.

Vrch fľaše disponuje praktickým krúžkom na ktorý môžete pripevniť karabínu a fľašu jednoducho pripnúť napríklad na Váš batoh.

V ManSpace sme fľašu počas jedného mesiaca podrobili skúšobnému testu. Radi sa s Vami podelíme o naše zistenia.

VÝHODY INTELIGENTNEJ APLIKÁCIE EQUA

Ak ste fanúšik technológii, EQUA Vás zaručene poteší. Nebudeme strácať čas – táto elegantná a intuitívna aplikácia je jednoducho našou obľúbenou súčasťou tejto fľaše. Okrem toho, že si môžete prispôsobiť svoje pitný režim, jednoducho získate všetky potrebné informácie. Pomocou aplikácie pripojíte fľašu k Bluetooth. Tento proces je jednoduchý a trvá menej ako tri minúty. Po pripojení fľaše budete môcť sledovať príjem vody počas dňa. Keď pijete, EQUA sleduje, koľko toho vypijete, prostredníctvom technológie snímania pohybu. V prípade, že sa máte napiť  sa spodná časť fľaše rozsvieti, tým Vám pripomenie, že si máte dať dúšok. V aplikácii môžete jednoducho sledovať stav Vašej hydratácie podľa Vami zadaných parametrov. V prípade, že aplikáciu necháte otvorenú, môžete svoju hydratáciu sledovať aj v reálnom čase. Dá sa skonštatovať, že EQUA je okrem zábavy hlavne o tom, aby bolo o Vaše telo celodenne dobre postarané. Výbornou funkciou je sledovanie svojich denných, týždenných a mesačných štatistík.

NASTAVENIE APLIKÁCIE

Nastavenie aplikácie je veľmi jednoduché. Po pripojení k Bluetooth nám zabralo asi 3 minúty. Najskôr je potrebné nabiť základňu fľaše. Nabíjací port je ukrytý pod gumeným uzáverom. Fľaša je dodávaná s micro-USB nabíjačkou, ktorá je pohodlná a má dlhú životnosť; fľašu sme používali celý mesiac, kým sme ju museli znovu nabiť, to nám však zvládla pripomenúť samotná aplikácia. V aplikácii si ďalej jednoducho nastavíte Vaše parametre ako je: výška, vek, hmotnosť a úrovne Vašej dennej aktivity. Na základe uvedených parametrov dokáže EQUA vypočítať Vaše údaje a vyhodnotí optimálnu hydratáciu. Sledovač hydratácie dokážete prispôsobovať podľa aktuálnych podmienok, ako napr. ak je horúco, alebo máte fyzicky náročný deň, čo je podľa nás jedna z najlepších funkcií aplikácie. Do aplikácie ďalej môžete zaevidovať aj nápoje, ktoré ste pili z iných zdrojov, ako je fľaša EQUA.

FĽAŠA EQUA

Fľaša má 680 mililitrov. Náš cieľ hydratácie bol 2,7 litra denne, takže sme fľašu počas dňa doplnili zhruba štyrikrát. Fľašu aj jej uzáver je možné umývať v umývačke riadu, čo je veľké plus. Pred umývaním musíte odstrániť elektronický sledovač, pretože sa poškodí. Cena fľaše je 79,90€.